Hakkında

Cookie Garden
Organizasyon | Butik Pasta | Hediyelikler

Önce kendimden bahsetmek isterim;  Çankaya Üniversitesi İngilizce İktisat bölümünden mezun oldum. İso Kalite Yönetim Sistemleri İç ve sonrasında Baş Tetkikçisi olarak kısa bir süre çalışma fırsatı buldum. 2012 başlarında hobi olarak ilgilendiğim ama asıl hayalim olan pastacılığa, profesyonel ustalar ve kurslardan aldığım belgeler ile başladım. Hemen ardından kıvam vericiler, hazır karışımlar, yapay gıda maddeleri vb. kullanmadan pasta ve diğer gıda ürünlerini açtığım atölyemde üretmeye ve sizlerle paylaşmaya karar verdim.

Atölyemde,  size özel butik pasta ve gıdalar üretiyor, workshoplarla da bilgilerimi sizlerle paylaşıyorum. Pastaların üzerini kapladığım şeker hamurları, pastaların görselidir. Kullanılan gıda boyaları FDI onaylıdır. Tüm bunların altında saf çikolata ile kaplanmış sağlıklı kek, krema ve taze meyveler bulunmaktadır.

Organizasyon  hizmetlerini sunmam ise tamamen siz sadık müşterilerimin ardı arkası kesilmeyen ısrarlarıyla oldu. Büyük zevkle hazırladığım butik gıdalarımı sizler için en şık ve en kaliteli şekilde sunmak amaçlı başladığım organizasyon hizmetlerine, her gün başarı çıtasını yükselterek devam etmekteyim.